Strona głównaLifestyleCo skrywa damska torebka

Co skrywa damska torebka

Każdy dobrze wie, że damska torebka jest po prostu studnią bez dna.

Czasami wręcz mamy wrażenie, iż damska torebka więcej mieści, niż ma pojemności. Kobiety uwielbiają mieć przy sobie rzeczy niezbędne. Bardzo często jednak się zdarza, że mają ze sobą wiele przedmiotów, o których nawet już nie pamiętają.

Co zatem możemy znaleźć w damskiej torebce.

Oczywiście najbardziej prozaiczne przedmioty takie jak kluczyki do samochodu, klucze od domu, obowiązkowo w towarzystwie fikuśnych breloczków i zawieszek. Nie zabraknie także portfela z dokumentami i kartami kredytowymi, a czasami nawet portmonetki z drobnymi. Rzeczą, bez której nie obejdzie się większość kobiet jest oczywiście ich podręczny smartphone, a z nim elementy z nim związane, czyli etui, a także powerbank, a niekiedy ulubionego odtwarzacza muzyki ze słuchawkami.

Niezbędnym elementem damskiej torebki musi być również kosmetyczka pełna kosmetyków pierwszej pomocy, takich jak tusz do rzęs, ulubiona szminka, eyeliner, czy puder. W zależności od pory roku w damskiej torebce znaleźć można inne przedmioty na przykład  w zimę: krem ochronny, czy rękawiczki, a w lato na przykład okulary słoneczne w etui. Kobiety zawsze zabierają ze sobą ulubione pomadki ochronne oraz kremy do rąk. Wiele także zabiera wszędzie ze sobą flakon ulubionych perfum, bądź niewielką perfumetkę idealną do torebki. Niezbędnym elementem wyposażenia kobiecej torby może być również składana parasolka, zawsze może padać, czy chusteczki higieniczne oraz żel antybakteryjny.

W damskiej torebce jest także miejsce na przekąskę, batonika fit, czy nawet czekoladkę, oczywiście w zależności od diety prowadzonej przez właścicielkę. Niekiedy występuje książka, czy kobiecy magazyn, a także pamiątki z wakacji w postaci muszelek, bransoletki, czy amuletu.

Jak się okazuje damska torebka pełna jest rzeczy, które przydają się na co dzień i są użyteczne. Kobieca torba to skarbnica wszystkiego, co jest potrzebne. Zastanawia zatem fakt, jak to jest możliwe, że większość mężczyzn jest w stanie zmieścić wszystkie potrzebne przedmioty w dwóch

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments