Strona głównaPoradyMęskie torby skórzane – trendy

Męskie torby skórzane – trendy

Moda powinna iść w parze z wygodą. Kobiety, które chcą być modne, niekoniecznie muszą nosić wysokie szpilki. Modnymi mogą stać się kupując ciekawą torebkę. Mężczyźni zwykle nic w damskiej torebce znaleźć nie mogą, a własne rzeczy, czyli telefon i portfel – noszą w kieszeni. Niestety często kieszeń nie jest wystarczająco pojemna, szczególnie jeśli mężczyzna nosi do pracy dokumenty, notes, drugie śniadanie czy laptop. Obecnie prawdziwą furorę robią torby sportowe, wykonane z trwałych tekstyliów. Równie popularne są męskie torby skórzane.

Męskie torby skórzane – na co zwracają uwagę mężczyźni?

Rozmiar

Mężczyźni są praktyczni więc w pierwszej kolejności zwracają uwagę na rozmiar torby skórzanej. O ile kobiety kupują wiele torebek w różnych rozmiarach, w tym naprawdę malutkie, mieszczące ledwie telefon i klucze, o tyle mężczyźni ograniczają się do jednaj, maksymalnie kilku toreb, w których zmieści się wszystko, co trzeba.

Kolor

Kolejną kwestią jest kolor torby. Praktyczni mężczyźni wybierają torby ciemne – czarne, grafitowe, brązowe. Kolory te sprawdzają się idealnie w przypadku toreb do pracy. Jeśli chodzi o męskie torby skórzane na siłownię, tu panuje większa różnorodność, choć kolorów jasnych raczej się nie spotyka. Jeśli już to szarości, granaty, butelkową zieleń czy ciemne fiolety. Męskie torby skórzane i skóropodobne rzadko występują w neonowych barwach.

Wykonanie

Bardzo ważna jest jakość wykonania torby. Użyte materiały powinny być wytrzymałe i odporne na działanie wody. Powinny się też łatwo czyścić. Mężczyźni zwracają uwagę na torby skórzane z mocnymi, wytrzymałymi uchwytami i paskami. Paski muszą być wygodne, nie upijać w ramiona, a przy tym wytrzymywać znaczne obciążenie.

Najpopularniejsze modele męskich toreb skórzanych

Do najpopularniejszych modeli męskich toreb skórzanych należą nieśmiertelne listonoszki i wszelkiego rodzaju torby noszone na ramię. Modne są także aktówki. Zwykle torby te bez problemu mieszczą format A4, a także laptopa czy tablet. Męskie torby mogą być usztywniane bądź miękkie – wszystko zależy od gustu mężczyzny oraz wykonywanej profesji. Do przenoszenia laptopa czy ważnych dokumentów, lepiej sprawdzą się torby usztywniane.

Obok toreb na ramię  i aktówek, popularne są męskie torby skórzane o kroju sportowym. Zwykle są to torby znacznie większe, posiadające wiele przydanych przegródek. Z powodzeniem można je zabrać do pracy, a po pracy na siłownię czy fitness. Tego typu torby przydają się również w przypadku wyjazdów służbowych.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments