Strona głównaPoradyUnikalne bransoletki, czyli kompozycje z zawieszek

Unikalne bransoletki, czyli kompozycje z zawieszek

Lato to idealna pora na eksponowanie oryginalnej biżuterii. Kiedy żar leje się z nieba, chętnie odsłaniamy ciało, tym samym robiąc miejsce dla ciekawych błyskotek. Latem szczególnie dużą popularnością cieszą się bransoletki, które świetnie komponują się z opaloną skórą i wakacyjną stylizacją. Kompozycje składające się z kilku bransoletek z zawieszkami wpisują się w trendy na bieżący sezon.

Jakie bransoletki warto nosić latem?

Latem nie nosimy rękawiczek ani grubej odzieży wierzchniej, dlatego nie ma obaw, że bransoletka nie zmieści się pod rękaw, albo będzie nieustannie zahaczać o rękawiczkę. Oznacza to, że możemy wybrać dowolny wzór, pasujący do naszej osobowości, stylu ubioru, ale i rodzaju wykonywanej aktywności. Osoby, które na urlop muszą jeszcze trochę poczekać i każdego ranka stawiają się w miejscu pracy, mogą wybierać wśród wielu różnych modeli bransoletek złotych i srebrnych. Natomiast ci, którzy szaleją na wakacjach, dodatkowo mogą przebierać wśród brzęczących bransoletek z kolorowymi kamieniami, muszelkami i chwostami. Dobry sklep z biżuterią oferuje szeroki wybór bransoletek odpowiednich na wakacyjną porę. A jeśli nie jesteśmy pewni, co wybrać, jubiler z pewnością posłuży radą i pomocą.

Bransoletki w wakacyjnym stylu

Bransoletki na najgorętszą porę roku mogą przyjmować dowolną postać, ale faktem jest, że latem chętniej sięgamy po biżuterię w stylu boho, a także po kolczyki, naszyjniki i bransoletki zdobione motywami typowo wakacyjnymi. Zdobienia mogą mieć formę grawerunku, mogą powstać z kamieni i innych materiałów osadzonych w złocie i srebrze, mogą mieć również postać zawieszki.

Odwiedzając sklep z biżuterią, z łatwością znajdziemy półkę z zawieszkami. Nie od dziś wiadomo, że bransoletka i zawieszka to duet idealny, dlatego jubiler, który sprzedaje bransoletki, musi mieć w ofercie pasujące do nich zawieszki. Jeśli chodzi o zawieszki do bransoletek na lato, najczęściej są to srebrne lub złote dzyndzyki w kształcie muszelek, kotwic, rozgwiazd, słoneczek, delfinków i innych symboli kojarzonych z wypoczynkiem nad wodą. Dużą popularnością cieszą się również kolorowe charmsy oraz zawieszki (linki) przeznaczone do wpinania w obręcz bransoletek komponowanych. W tym przypadku prym wiodą nie tylko symbole, ale i napisy wakacyjne w języku angielskim (summer, good vibes, sunshine, back to nature, happines, holiday i inne).

Kompozycje z zawieszek nie tylko na lato

Oczywiście ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup biżuterii wakacyjnej, z powodzeniem mogą wykorzystać błyskotki, które noszą w pozostałych częściach roku. Uniwersalne zawieszki symbolizujące szczęście, ozdobne kółka czy gwiazdki, nigdy nie wychodzą z mody. Łącząc kilka bransoletek z tego typu zawieszkami, stworzymy modną kompozycję na lato.

Łączenie biżuterii w zestawy wpisuje się w trendy na rynku jubilerskim. Obserwując pokazy największych domów mody, mogliśmy zaobserwować modelki noszące po kilka złotych łańcuszków i bransoletek z zawieszkami. Jeśli mamy w swoich zbiorach delikatne złote łańcuszki i ewentualnie kupimy kilka nowych zawieszek, stworzymy wspaniałą kompozycję na wakacyjny czas.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments