Strona głównaModaZawieszki do kolczyków

Zawieszki do kolczyków

Długie kolczyki podkreślają smukłą szyję i nadają charakteru pieczołowicie przygotowanej stylizacji. Doskonale wyglądają w połączeniu z wieczorową suknią, wydekoltowaną bluzką lub golfem. Bardzo długie i bogato zdobione kolczyki nie są jednak najwygodniejszym rozwiązaniem na co dzień. Czy to oznacza, że do pracy czy na zakupy wypada nosić wyłącznie niewielkie kolczyki wkrętki? Absolutnie nie! Kolczyki z zawieszkami również mogą być wygodne, wystarczy wybrać taki model, który nie będzie obciążał uszu, plątał włosów i wydawał dźwięków przy każdym ruchu głową. Co ciekawe, wcale nie ma potrzeby kupowania kilku par kolczyków na różne okazje. Wystarczy jeden uniwersalny model, do którego możemy dokupić kilka zawieszek. Zawieszki do kolczyków to szybki sposób na zmianę wyglądu biżuterii.

Z czego wynika popularność kolczyków?

Kolczyki to marzenie niemal każdej dziewczynki. Wiele z nich marzy o możliwości przekucia uszu i noszenia kolorowych kolczyków. Niegdyś taka możliwość pojawiała się w pierwszych klasach szkoły podstawowej, a popularnym pomysłem na prezent pierwszokomunijny była para złotych kolczyków. Dziś z przekuwaniem uszu u małych dziewczynek bywa różnie, ale faktem jest, że większość dorosłych kobiet nosi kolczyki.

Kolczyki to biżuteria noszona blisko twarzy, dlatego dobrze dobrane, mogą rozświetlić cerę i podkreślić urodę. Kobiety o chłodnym typie urody najczęściej sięgają po biżuterię srebrną, natomiast przedstawicieli ciepłego typu, najlepiej wyglądają w złocie. Nie bez znaczenia jest też kolor kamieni. Dobrze dobrane zawieszki do kolczyków mogą podbić kolor tęczówki albo stanowić jeden z istotnych elementów kolorowej stylizacji.

Na kolczyki nie sposób nie zwrócić uwagi. O ile nasz rozmówca nie koniecznie będzie patrzył na place czy nadgarstek, kolczyki z pewnością zauważy, oczywiście pod warunkiem, że nie przykrywają ich puszczone luźno włosy.

Zawieszki do kolczyków – wkrętki i koła

Sklep z kolczykami oferuje różnorodne zawieszki do kolczyków, większość z nich pasuje do kolczyków w kształcie koła. Oczywiście znaczenie ma tutaj zarówno średnica owego koła, jak i grubość kolczyka. Na kole można umieścić jedną lub kilka zawieszek, wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań.

Jeśli chodzi o kolczyki wkrętki, większość modeli nie jest przystosowana do tego, by mocować na nich dodatkowe zawieszki, ale są i takie wyroby, które się do tego nadają, wystarczy poszukać w dobrym sklepie z biżuterią.

 

 

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments